ARCHIWUM WIADOMOŚCI

 
 
 

01 września 2009

Poniżej prezentujemy wartości średnie i ekstremalne w sierpniu 2009 roku. Kliknij by powiększyć.

23 sierpnia 2009

Od ponad tygodnia dane pomiarowe stacji dostępne są na międzynarodowej stronie Weather Underground pod adresem: http://www.wunderground.com/weatherstation/WXDailyHistory.asp?ID=IU015BLU2 Jesteśmy kolejnym użytkownikiem tej strony.

26 lipca 2009

Od dnia dzisiejszego stacja posiada swój własny banner, czyli dla niewtajemniczonych graficzną formę przekazywania treści informacyjnych bądź reklamowych, często będącą odnośnikiem do strony promowanego produktu. Banner ten można umieścić na swojej stronie internetowej. Od wczoraj, czyli od 25 lipca, strona stacji z danymi online widnieje na międzynarodowej stronie użytkowników oprogramowania Cumulus. Link do strony: http://sandaysoft.com/maps/cumulus-map.php W zakładce dane pomiarowe udostępnione zostały dane z pierwszego tygodnia działania stacji, lecz tylko z godzin 00:00, 06:00, 12:00 i 18:00. Resztę danych w interwale 5 minutowym mogę udostępnić na życzenie i przesłać mailem.

19 lipca 2009

Dziś oficjalnie zostaje uruchomiona stacja meteorologiczna. Wszystkie informacje dotyczące samej stacji meteorologicznej, jak i zbieranych przez przyrządy pomiarowe danych, można znaleźć w zakładce "o stacji meteo". Co tydzień, w niedzielę, udostępnione zostaną wszystkie wyniki pomiaru z całego tygodnia. W zakładce "pozostałe informacje" można przeglądnąć aktualne mapy pogodowe, zdjęcia satelitarne oraz mapy burzowe. Z biegiem czasu postaram sie uaktualniać całą stronę o coraz to nowsze informacje dotyczące pogody i nie tylko. W trakcie tłumaczenia jest strona z pogodą online. Na razie większość informacji znajduje się tam w języku angielskim. Stacja rejestruje dane od dziś, tj. 19 lipca 2009 roku, od godziny 15:30.

Poszukuje także sponsorów, którzy wsparliby ten projekt. Wszystkich zainteresowanych dofinansowaniem proszę o kontakt na adres mailowy jezoslaw@o2.pl 

 
 
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, modyfikacja, wprowadzanie do obrotu, publikacja, dystrybucja w celach komercyjnych całości lub części stron internetowych stadko.pl oraz meteo-grodziec.pl bez uprzedniej zgody właściciela tej strony - są zabronione